10 ترکیب رنگ بی نظیر برای لباس زنانه از مد سال 2020

به گزارش جعبه مهر، ست کردن رنگ ها می تواند کمد لباس هایتان را به محلی خوشایند تبدیل کند؛ کافی است قواعد ست کردن را بدانید تا با دست باز خلاقانه ترین و دلنشین ترین ترکیب ها را برای خودتان بسازید. پس سال جاری ست های لباس زنانه سر تا پا مشکی را کنار بگذارید و به دنیای ترکیب های رنگی بی نظیر بیایید. 10 ترکیب رنگ فوق العاده را از دل مد سال 2020 به شما معرفی می کنیم.

10 ترکیب رنگ بی نظیر برای لباس زنانه از مد سال 2020

1. سبز و زرد

هیچ چیزی لذت بخش تر از احساس بوی سبزه های تازه کوتاه شده و گرمای یک روز آفتابی نیست؛ این ترکیب رنگ دقیقا همین حس خوشایند بهاری-تابستانی را به وجود می آورد. ترکیب رنگی سبز و زد در یک استایل کامل زنانه حسی تازه و تمیز دارد.

اگر هوادار رنگ های گرم هستید یا برای استایل پاییز و زمستانی تان مثلا برای ست شال و پالتو یا بارانی زنانه دنبال یک ترکیب رنگی مناسب می شد، بهتر است سراغ تناژ های گرم تر این دو رنگ مانند خاکی یا سبز تیره و خردلی بروید. اگر برای استایل بهار و تابستانی تان برنامه ریزی می کنید یا هوادار رنگ های خنک هستید، رنگ های لیمویی و سبزهای ملایم مناسبتان هستند.

برای درست کردن یک استایل روزمره جذاب زنانه می توانید مثلا یک کت زنانه زرد رنگ را با دامن طوسی یا حتی شلوار جین بپوشید و بعد این ست را با یک تی شرت سفید یا تاپ سفید ساده و اکسسوری های سبز رنگ مانند یک کیف دستی کوچک سبز یا گوشواره ها و انگشتر سبز کامل کنید.

برای زمستان این دو رنگ را می توانید در لباس هایی با پارچه ساده ست کنید؛ مثلا یک پالتوی سبز زمستانی را با یک کیف دستی زنانه زرد رنگ بپوشید.

2. آبی و صورتی ملایم

در مد سال 2020 هیچ رنگی به اندازه انواع رنگ پاستلی، به ویژه برای روزهای گرم، پرهوادار نبوده است. رنگ های ملایم آبی و صورتی روشن شاید کمی بی روح به نظر برسند اما در یک ترکیب درست از لباس های زنانه، پر از انرژی، نور و جذابیت می شوند.

این ترکیب رنگ شما را به یاد عطر یاس و آفتاب دلچسب بهاری می اندازد و همچنان برای استایل های پاییز و زمستانی هم مناسب است. می توانید یک بافت یا پلیور ظریف زنانه با رنگ آبی روشن را با یک ژاکت صورتی بپوشید و بدرخشید. این ترکیب شیک معمولا با کفش های ظریف زنانه مانند صندل یا نیم بوت های پاشنه دار عالی می گردد.

3. قرمز و آبی

این ترکیب رنگی یکی از آن ست های زنانه را به وجود می آورد که همواره در طول تاریخ از ترکیب های پرهوادار بوده است. کافی است شلوار جین زنانه ساده و همیشگی تان را با کت یا مانتوی قرمز و کفش پاشنه بلند مشی ست کنید تا معجزه فشن را ببینید. این استایل می تواند برایتان حتی نقش یک استایل نیمه روزمره و نیمه رسمی را هم بازی کند؛ یک ست ظریف و زنانه و در عین حال جذاب و پرانرژی.

ترکیب آبی و قرمز از ترکیب های مورد علاقه خانم های فرانسوی است، زیرا در عین حال که چشم ها را به خود خیره می نماید، یک ترکیب شیک و پرقدرت است.

برای ساختن ست قرمز و آبی راحت ترین راه پیش روی شما است؛ یک شلوار زنانه با رنگ آبی پررنگ را، که احتمالا در کمد لباس بیشترتان هست، بردارید و آن را با کت یا تی شرت قرمز ست کنید.

4. آبی لاجوردی و فیروزه ای

ترکیب دو رنگ آبی لاجوردی و فیروزه ای یکی از باکلاس ترین و شیک ترین ترکیب های رنگی زنانه به ویژه برای استایل های مجلسی و مهمانی است. حتی لازم نیست هیچ یک از رنگ های خنثی ماند سفید را به استایلتان اضافه کنید، شما دقیقا با همین دو رنگ به تنهایی می توانید یک استایل فوق العاده شیک بسازید.

مثلا می توانید بلوز و شلوار یا کت و دامن مجلسی یا رسمی خودتان را به رنگ آبی لاجوردی انتخاب و بعد آن را با یک شال یا دستمال گردن فیروزه ای کامل کنید. نباید فراموش کنید با این ترکیب رنگی از جواهرات و زیرورآلات نقره ای یا طلایی هم حتما بهره ببرید تا درخشش و زیبایی آن ها دوچندان گردد.

یک پیراهن آبی درباری با یک جفت کفش روزمره تخت یا عروسکی به رنگ فیروزه ای فارغ از مناسبت یک استایل کاملا جذاب زنانه است.

5. نارنجی و آبی

نارنجی و آبی یکی از آن ترکیب های رنگی بی نظیر برای وقتی است که می خواهید رنگ های استایلتان را به نمایش بگذارید. یک شلوار پارچه ای زنانه آبی رنگ انتخاب کنید و بعد دنبال یک تاپ، شومیز یا بلوز نارنجی باشید. برای اینکه یک ترکیب متفاوت بر پایه همین دو رنگ داشته باشید می توانید نارنجی سوخته را با سرمه ای تیره ست کنید.

هر کدام از این ترکیب های رنگی را که برای استایلتان انتخاب کردید، مطمئن شوید که کفش های درستی هم می پوشید؛ یک جفت کفش با رنگ نود یا کرم نزدیک به رنگ پوست بهترین انتخاب است، چرا که توجه را به سمت روشنی و جذابیت رنگ به کار رفته در استایلتان می کشاند.

6. کرم تیره (tan) و مارون (خرمایی مایل به قرمز)

رنگ های تَن سال جاری و سال گذشته به ویژه برای لباس های بالاتنه مانند تاپ زنانه و بلوز و همینطور کفش پاشنه بلند روی مد بودند. این رنگ در ظاهر می تواند کارتان را برای ساختن یک ست استایل جذاب سخت کند، اما در کنار رنگ مارون که همان خرمایی مایل به قرمز است، به خصوص برای پاییز و زمستان یک ترکیب بی نقص می سازد.

مد سال 2020 ترکیب این دو رنگ را برای ساختن یک استایل رسمی یا مجلسی شیک زنانه توصیه می نماید.

7. نارنجی و مشکی

اگر عاشق رنگ های تیره و استایل مشکی هستید، باید بگوییم نارنجی در کمد لباس هایتان کم است! نارنجی بهترین رنگی است که می تواند انرژی و جذابیتی بی نظیر را به ست لباس های مشکی تان ببخشد.

ترکیب های پیشنهادی ما به شما ست کردن ژاکت یا کت زمستانی نارنجی با شلوار و نیم بوت جیر مشکی یا ست کردن بلوز سفید، شلوار نارنجی و کت مشکی برای ساختن یک استایل شیک زنانه چهارفصل است. حتی می توانید از شلوار پارچه ای زنانه با رنگ نارنجی در کنار لباس های مشکی برای بالاتنه بهره ببرید؛ ترکیبی که شاید دقیقا برعکس چیزی که در ذهن داشتید باشد.

8. صورتی و طوسی

این ترکیب رنگ متعلق به هر سال، هر فصل و هر استایل ملیح و زنانه ای است که بتوانید تصور کنید. هیچ محدودیتی برای استفاده از این ترکیب رنگ وجود ندارد؛ می توانید یک شلوار جین با رنگ طوسی تیره را با یک تاپ صورتی روشن ست یا با استفاده از اکسسوری های رنگی ست استایل طوسی و صورتی خودتان را کامل کنید.

این ترکیب رنگی هم برای تابستان مناسب است و هم برای تیپ های زمستانی زنانه.

9. بنفش و مرجانی

رنگ مرجانی از آن رنگ هایی است که بیشتر در استایل و آرایش زنانه وینتیج یا قدیمی به کار می رفته است. اما این رنگ در سال 2020 یک بار دیگه به دنیای مد بازگشته است. ست بنفش و مرجانی یک ترکیب ایدئال برای انواع استایل تابستانی زنانه، به خصوص استایل های روزمره یا برای مهمانی های کوچک است.

این ترکیب رنگ پر از انرژی است و به شما اعتماد به نفس می دهد. رنگ مرجانی را برای بخش هایی که می خواهید بیشتر در مرکز توجه قرار بگیرند بهره ببرید. مثلا اگر می خواهید توجه به سمت پاها یا کفش شما کشیده گردد یک پیراهن بنفش را با کفش مرجانی بپوشید.

اکسسوری ها و زیورآلات طلایی بهترین انتخاب برای کامل کردن ست لباس با این ترکیب رنگی هستند.

10. بنفش و سفید

اگرچه سفید می تواند برای تمام رنگ ها یک رنگ مکمل باشد، اما در ترکیب با رنگ بنفش یک استایل فوق العاده را به وجود می آورد. این ترکیب رنگی باعث می گردد پوست شما شفاف تر به نظر برسد و ظرافت و زنانگی استایلتان را افزایش می دهد.

ترکیب دو رنگ سفید و بنفش هم برای استایل های تابستانی و هم برای استایل های زمستانی مناسب است. همچنین این ترکیب رنگی را می توانید هم در تیپ روزمره زنانه و هم در تیپ مهمانی و مجلسی به کار ببرید.

  • 13 مد جدید زنانه برای پاییز 2020 و زمستان 2021

منبع: The Trend Spotter

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7715

به "10 ترکیب رنگ بی نظیر برای لباس زنانه از مد سال 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 ترکیب رنگ بی نظیر برای لباس زنانه از مد سال 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید