استراماچونی از استقلال پول بلیت هم می گیرد!

به گزارش جعبه مهر، یکی از نکات عجیبی که در شکایت آندره آ استراماچونی علیه استقلال ذکر شده، چند قطعه بلیت هواپیما برای پرواز از میلان به تهران است.

استراماچونی از استقلال پول بلیت هم می گیرد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اگرچه آندره آ استراماچونی پس از ترک ایران بارها در مصاحبه های خود مدعی شد خاطرات بسیار خوشی از طرفداران استقلال برایش به یادگار مانده ولی این مسئله هیچ تأثیری در شکل و فرم شکایت او از طرف ایرانی نداشته است (دقیقاً مانند داستانی که در خصوص وینفرد شفر هم رخ داد) مرد ایتالیایی به طرفداران استقلال علاقه مند است ولی در عین حال، پول را هم دوست دارد و ناگفته پیداست که مبالغ صرف شده در قرارداد خود را در اولویت قرار می دهد به همین دلیل مدت هاست با استفاده از یک تیم حقوقی مجرب دنبال فراهم کردن شرایط برای دریافت تمام مطالبات ذکر شده در قرارداد دو ساله خود با استقلال همراه با خسارت و دیرکرد آنهاست. البته حالا به نظر می رسد موارد دیگری هم در داخل شکوائیه استرا علیه استقلال به چشم می خورد و باید دید از آن بابت هم چیزی دست سرمربی اسبق آبی پوشان را می گیرد یا خیر؟

یکی از نکات عجیبی که در شکایت استرا علیه استقلال ذکر شده، چند قطعه بلیت هواپیما برای پرواز از میلان به تهران است. بلیت های بیزینس کلاس برای این مربی و دستیارانش که ظاهراً دی ماه سال 98 به وسیله خود استراماچونی تهیه شده بود ولی چون مذاکرات به خاتمه نرسید، آنها را پس داد و بابت عودت دادن بلیت ها مبلغی را تحت اسم خسارت پرداخت کرد که حالا مدعی است باشگاه استقلال باید جریمه مورد نظر را هم بپردازد. از قرار معلوم تمام موارد اینچنینی، با توصیه تیم وکلای استرا سند و در اختیار دادگاه قرار داده شده است. البته این ادعایی است که طرف ایتالیایی مطرح نموده و قرار نیست حتماً مورد پذیرش قضات پرونده هم قرار بگیرد. آنها می توانند چنین خواسته ای را رد نمایند و بابت بلیت هواپیما استقلال را مقصر ندانند.در اینکه باشگاه استقلال بابت شکل قرارداد با استراماچونی، نحوه پرداخت دستمزد و شکل برخورد با او اصلاً حرفه ای عمل نکرد، کوچک ترین تردیدی وجود ندارد و این انتقاد بسیار بزرگی است که به مدیران وقت باشگاه وارد می گردد ولی مربی مورد نظر هم در فوتبال اروپا اسم شخصی شناخته می گردد که همیشه چند وکیل بسیار کارکشته کنار خود دارد و بلافاصله پس از اینکه با تیمش به مشکل برمی خورد، به وسیله آنها وارد عمل شده و غرامت می گیرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 10550

به "استراماچونی از استقلال پول بلیت هم می گیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی از استقلال پول بلیت هم می گیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید