امضاء تفاهم نامه همکاری ایران خودرو با دانشگاه علم و صنعت

به گزارش جعبه مهر، به منظور توسعه تعامل صنعت و دانشگاه، تفاهم نامه همکاری مشترک میان گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت ایران در زمینه آموزشی، پژوهشی و فناوری امضا شد.

امضاء تفاهم نامه همکاری ایران خودرو با دانشگاه علم و صنعت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش ایکو پرس، این تفاهم نامه امروز سه شنبه 31 تیرماه به امضای فرشاد مقیمی، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو و جبارعلی ذاکری، رییس دانشگاه علم صنعت ایران رسید.

در این تفاهم نامه، اجرای پروژه های تحقیقاتی فناوری و کاربردی مرتبط با ماموریت های ایران خودرو با تاکید بر توسعه پلتفرم های جدید و منتخب و همچنین طراحی و اجرای پروژه های تحقیقاتی مورد احتیاج ایران خودرو با تاکید بر عارضه یابی زنجیره توسعه و تکوین محصول و شبکه سازی هوشمند در دستور کار قرار گرفته است. همکاری های پژوهشی در زمینه توسعه طرح های لجستیک ایران خودرو، همکاری در توسعه و تدوین دانش فنی فراوری و درصورت توافق، فراوری و تامین قطعات خودرویی منتخب منطبق با اهداف فنی، قیمتی و کیفی از سوی این خودرو ساز و ساپکو در زیست بوم دانشگاه نیز از دیگر محور های همکاری در این تفاهم نامه است.

همچنین همکاری در تجاری سازی دستاورد های پژوهشی و فناورانه، راهنمایی و حمایت از انتها نامه های دانجشویان در مقطع تحصیلات تکمیلی مرتبط با طرح ها و پروژه های جاری ایران خودرو، همکاری در برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی مورد احتیاج برای توانمندسازی مدیران و کارکنان ایران خودرو و زنجیره تامین این خودروساز، از دیگر موارد تفاهم نامه همکاری مشترک گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت ایران است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6835

به "امضاء تفاهم نامه همکاری ایران خودرو با دانشگاه علم و صنعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضاء تفاهم نامه همکاری ایران خودرو با دانشگاه علم و صنعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید