خودرو

با کاغذ دیواری خانه را بزرگ و کوچک کنید

مسلما تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که کاش دیوارهای خانه تان بزرگتر بود و می شد کمی آنها را عقب تر کشید یا کاش جابه جایی دیوارها در خانه راحت تر بود و دردسر کمتری داشت. اما اجاره ای بودن خانه یا گران بودن مصالح و تعمیر خانه سریعا شما را پشیمان می کند...

18 مهر 1400

نوع جدیدی از باتری که سازندگان خود را شگفت زده کرد!

مهندسان با ترکیب دو نوع باتری پیروز به ساخت نوع جدیدی از باتری ها شده اند که می تواند انقلابی در عرصه ماشین های برقی و سایر فناوری های مبتنی بر باتری های لیتیوم یون ایجاد کند.

14 مهر 1400

خونریزی زیرعنکبوتیه

خونریزی زیرعنکبوتیه عبارت است از خونریزی ناگهانی در ناحیه بین دو غشای پوشاننده مغز. این فضا به طور طبیعی با مایع مغزی ـ نخاعی پر می گردد. این بیماری می تواند تمامی سنین را مبتلا کند ولی در بزرگسالان 50-25 ساله شایع تر است .

30 شهریور 1400

اجرای 15 پروژه در بازرگانی داخلی، زیان انباشته 80 هزار میلیارد تومانی دو خودرو ساز عظیم کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که زیان انباشته 80 هزار میلیارد تومانی در دو خودرو سازی عظیم کشور نتیجه آمیختگی وظایف حاکمیتی و غیر حاکمیتی است، گفت: ستاد راهبردی شرکت ها و موسسات غیرحاکمیتی به ریاست دستیار ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت تشکیل خواهد...

28 شهریور 1400

خبرنگاران پلیس به دلیل تهدیدات امنیتی اطراف ساختمان کنگره آمریکا را مسدود کرد

تهران- خبرنگاران- پلیس کنگره آمریکا به دلیل آنچه یک تهدید امنیتی خارجی اسم شده اطراف ساختمان کنگره را مسدود نموده است.

31 مرداد 1400

جیپ 6 چرخ با موتور بخار؛ نمایش مهندسی قدیم با فناوری مدرن

طی سال های اخیر ده ها جیپ جالب معرفی شده است که شامل جیپ رانگلر همی 6*6 مدل نظامی استیو مک کوئین بودند.

30 مرداد 1400

هیچ گونه آبگرفتگی در شمال تهران نداشتیم

بارش بی وقفه باران در محله های شمال تهران هیچ گونه آبگرفتگی معابر را در پی نداشته است.

30 مرداد 1400

21 نکته عجیب درباره کوبا

1. واحد پول کوباواحد پول کوبا را می توان یکی از واحدهای پول عجیب جهان دانست. چرا که در کوبا دو نوع ارز وجود دارد، یکی برای گردشگران است که به آن ارز قابل تبدیل (CUC) می گویند. دیگری که مردم کوبا از آن استفاده می نمایند، پزو ملی (CUP) نام دارد. جالب است بدانید ارزش...

30 مرداد 1400

ورود ستون نظامی جدید ارتش ترکیه به ادلب سوریه

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوری که مقر آن در لندن واقع شده است، از ورود ستون نظامی جدید ارتش ترکیه به ادلب سوریه خبر داد.

30 مرداد 1400

گزارش، دستگیری یکی از ثروتمندترین مردان ترکیه به اتهام ارتباط با گولن

دستگیری قربان اوغلو از شرکای پسر اردوغان و تهدیدات توییتری او پیش از زندانی شدن، نشان دهنده این است که حواشی پرونده گولن به این زودی ترکیه را رها نمی کند.

30 مرداد 1400

آنالیز عملکرد اقتصادی یک نماد خودروسازی در بورس ، خپارس چقدر ارزنده است؟

به گزارش تجارت نیوز، شرکت پارس خودرو که با سرمایه ای بالغ بر 22 هزار و 720 میلیارد ریال و نماد خپارس در بورس فعالیت دارد، در گزارش ماهیانه اسفندماه خود از فروش انواع محصولات خود 2 هزار و 225 میلیارد و 44 میلیون ریال درآمد داشته که در مقایسه با بهمن ماه رشدی...

30 مرداد 1400

تردد در جاده های استان سمنان 57 درصد کاهش یافت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان گفت: از 25 اسفند 98 تا سرانجام نیمه اول تعطیلات نوروز 99 تردد در محورهای مواصلاتی این استان نسبت به مدت مشابه پارسال 57 درصد کاهش یافت.

30 مرداد 1400

برخورد یک دستگاه خودرو با مامور پلیس بوشهر تکذیب شد

پلیس بوشهر خبر برخورد یک دستگاه خودرو با مامور ایستگاه بازرسی بی بی حکیمه را تکذیب کرد.

30 مرداد 1400

خبرنگاران کرونا بهانه ای برای دوستی با طبیعت

مشهد- خبرنگاران- با شیوع بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، متفاوت ترین سیزده به در ایرانیان به واسطه ماندن در خانه برای در امان بودن آنان از این بیماری رقم خورد تا طبیعت هم از دست برخی افراد بیشتر در امان باشد.

30 مرداد 1400

پزشکی که تا آخرین لحظه عمر، خودش را وقف مردم کرد

با آغاز ویروس کرونا شبانه روز در بیمارستان ماند تا بتواند کمبود پزشکان را جبران کند. او حین ویزیت بیماران، سرُم به دست داشت و این تصویر او در شبکه های جهانی دست به دست شد.

30 مرداد 1400

سرانجام عملیات غربالگری مسافران در ورودی و خروجی استان ها

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: بیش از 851 پست موقت در ورودی و خروجی شهرها، ایستگاه قطار و فرودگاه ها برای کنترل مسافران به کار خود سرانجام دادند.

30 مرداد 1400

خبرنگاران نوید ورود تراموای هوشمند و بدون راننده به خیابان های شیراز

شیراز- خبرنگاران- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: فناوری جدید تراموای هوشمند (ART) مزایای سامانه حمل و نقل اتوبوسی و ریلی را توامان دارد و برای راه اندازی این سامانه هوشمند در این کلانشهر، آنالیز های کارشناسی در این مورد در دستور کار قرار گرفته...

30 مرداد 1400

هشدار درباره نگهداری مواد ضدعفونی کننده در خودرو

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران ضمن هشدار درباره نگهداری از ضدعفونی کننده های حاوی الکل در خودرو گفت: تاکید ما به این است که شهروندان مواد ضدعفونی کننده را داخل خودرو رها نکنند.

30 مرداد 1400

کرونا و کاهش 58 درصدی آلودگی هوا در اسپانیا

شیوع گسترده ویروس کرونا در اسپانیا اگرچه این کشور را با چالش های غیرمنتظره ای روبرو کرد اما با کاهش بی سابقه 58 درصدی آلودگی هوا ناشی از کاهش ترددها و شرایط قرنطینه همراه بود.

30 مرداد 1400

انتظارات روحانی از سرپرست جدید وزارت صمت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در صفحه توییتر خود به انتظارات رئیس جمهور از وزارت صمت پرداخت.

30 مرداد 1400
تعداد: (913)