تپه ای در تایلند که موجودات فضایی در آنجا دیده شده اند

به گزارش جعبه مهر، جویندگان یوفو (بشقاب پرنده) در جستجوی موجودات فضایی بودایی، به تپه خائو کالا در تایلند می فرایند؛ چراکه معتقدند به وسیله مراقبه می توانند با این موجودات رابطه برقرار نمایند.

تپه ای در تایلند که موجودات فضایی در آنجا دیده شده اند

با تور تایلند بهار 99 به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید و بازار های بانکوک، سواحل پاتایا و پوکت را ببینید و از آرامش چیانگ مای لذت ببرید.

جویندگان یوفو به تپه ای در تایلند مرکزی علاقه مند شده اند و معتقدند که فرازمینی ها به بالای یک مجسمه بزرگ بودا می آیند، پیغام های تله پاتی ارسال می نمایند، در مزارع نیشکر همان حوالی قدم می زنند و از دریاچه دارای تمساح آنجا به عنوان دروازه ای برای سفر از سیارات خود، پلوتون و لوکو، استفاده می نمایند.

با اینکه حضور موجودات فرازمینی شاید علمی تخیلی به نظر برسد؛ اما یک گروه کوچک ادعا می نمایند که این موجودات، پیغام های خود از جمله مقدار زیادی آموزه های دینی سنتی را به وسیله سفینه های فضایی به زمین ارسال می نمایند و به همین دلیل معتقدند که آن ها واقعاً بودایی هستند. همه این ماجراها در فاصله سه ساعتی از شمال بانکوک، در ناکون ساوان اتفاق می افتد که ترجمه آن شهر بهشت می شود. اگر حرفی از تبلیغات یوفو نباشد، اینجا شهری کوچک و معمولی است؛ هرچند هواداران یوفو معتقدند که اگر در تپه خائو کالا (Khao Kala hill) در بیرون ناکون ساوان به مراقبه بپردازید، صدای موجودات نقره ای پرحرفی را به شکل صداهایی در سرتان خواهید شنید که با شما به زبان خودتان صحبت می نمایند. علاوه بر این، همین افراد از زیر بار ادعای خود سلب مسئولیت می نمایند و می گویند که هیچ تضمینی برای دیدن یوفوها یا موجودات فضایی نیست، چراکه آن ها غیرقابل پیش بینی هستند، به یک باره آغاز به صحبت یا ظاهرشدن می نمایند و پس از چند ساعت ناپدید می شوند.

کوشش دولت برای ممنوع کردن تجمعات

مقامات تایلند طی چند هفته اخیر به واسطه فعالیت های گروه جویندگان یوفو دچار مشکل شده اند و به همین دلیل دولت در کوشش است تا تجمعات آن ها را ممنوع کند. بنا بر گزارش ها، زمانی که جویندگان یوفو آغاز به تجمع در تپه خائو کالا کردند تا علاوه بر تماشای موجودات فضایی، با آن ها صحبت نمایند، مقامات دولتی نگران شدند؛ چراکه این موضوع می تواند شرایط منطقه جنگلی حفاظت شده آنجا را به خطر بیندازد. بازدیدنمایندگان می توانند به بالای تپه بروند و مجسمه بزرگ بودا و ردپای بودا در همان حوالی را تماشا نمایند که مکان های عمومی برای عبادت هستند؛ اما طبق قانون، زندگی یا اقامت شبانه در این مناطق ممنوع است، از جمله برای جویندگان یوفو که در این منطقه چادر زده بودند.

در ماه آگوست، حدود 40 مأمور دولتی از جمله کارمندان سازمان جنگل داری، گروهی از علاقه مندان تایلندی حاضر در بالای تپه خائو کالا را متفرق کردند و دادخواستی به دادگاه دادند تا تجمعات گسترده در این منطقه را ممنوع کند. در 20 سپتامبر، حدود 30 مأمور پلیس و جنگل داری جلوی حدود 60 علاقه مند به یوفو را برای ازدحام در بالای تپه گرفتند. این گروه که لباس های سفید پوشیده بودند، می خواستند زمانی که اعضای گروه هنگام غروب در بالای تپه به مراقبه می پردازند و قصد دارند از نظر ذهنی با موجودات فضایی ارتباط بگیرند، از ماجرا فیلم برداری نمایند. این گروه برای اینکه دستگیر نشوند، مجدداً در پایین تپه در ملکی خصوص دور هم جمع شدند و پس از چند ساعت مراقبه، محل را ترک کردند. واسانا چوئنسامانائون به عنوان سردسته این گروه می گوید:

زمانی که یوفو مرا می چرخاند، اصلاً احساس سرگیجه نمی کردم.

به گفته علاقه مندان یوفو، منشأ جذابیت تپه خائو کالا برای فرازمینی ها به سال 1997 برمی شود، زمانی که چرد چوئنسامانائون، یک گروهبان بازنشسته، در خانه خود عمیقاً مشغول مراقبه بودایی بود که یک سری پیغام ذهنی از موجودات به قول او فضایی دریافت کرد. او این موضوع را با خانواده اش در میان می گذارد؛ اما مورد تمسخر قرار می گیرد. واسانا می گوید:

به پدرم گفتم که از موجودات فضایی بخواهد خودشان را نشان دهند. روز بعد، این موجودات با فرستادن انرژی باعث چرخیدن برادر و برادر شوهرم شدند. به یک باره این دو مرد بالغ از روی مبل پذیرایی بلند شدند و آغاز به چرخیدن در بیرون خانه و حیاط کردند.

برادر شوهر واسانا از تجربه خود می گوید:

احساس می کردم که دست ها و پاهایم باید بچرخند. برای چهار تا پنج دقیقه هیچ کنترلی روی بدنم نداشتم. هیچ ترسی نداشتم. هر دو نفر ما در بیرون خانه می چرخیدیم.

خواهر شوهر واسانا نیز گفت، از پنجره طبقه بالا، یک یوفو را دیده بود که حدود 10 یا 15 متر طول داشت، درست به اندازه بلندی یک درخت. زمانی که برادر شوهر واسانا تصمیم می گیرد که همین چرخیدن را دوباره انجام دهد، دست هایش را باز نموده و به آهستگی آغاز به چرخیدن در پذیرایی می نماید؛ اما خیلی زود به زمین می افتد و به خاطر سرگیجه، همان جا می نشیند. او می گوید:

احساس سرگیجه داشتم؛ اما وقتی یوفو مرا می چرخاند، اصلاً چنین حسی به من دست نداد.

واسانا که به خاطر طرفدارای از فرازمینی ها، شغلش به عنوان پرستار را کنار گذاشته بود، می گوید پدرش همچنان پس از سال ها، پیغام های تله پاتی دریافت می کرد. او ادامه می دهد:

قبل از اینکه پدرم در سال 2000 از جهان برود، به من آموخت که چطور با موجودات فضایی رابطه برقرار کنم. امروزه بیش از 100 تایلندی پس از تمریناتی که با من داشته اند، قادر به این کار هستند.

اعضای گروه جویندگان یوفو، عکس ها و پست هایی از خود در گروه فیسبوک UFOKaoKala و جاهای دیگر می گذارند و بعضی از آن ها اصرار دارند که موجودات و سفینه های فضایی را در این منطقه دیده اند.

سفینه های نقره ای مملو از موجودات فضایی نقره ای

بیشتر گزارش های مربوط به مشاهده موجودات فضایی، در نزدیکی منزل خانواده ساوانا اتفاق افتاده است که در تپه خائو کالا و بین مزارع نیشکر و دریاچه Bueng Boraphet واقع شده است، جایی که روستائیان نسبت به وجود تمساح در این دریاچه هشدار داده اند.

موجودات فضایی را به شکل موجوداتی شبیه به انسان، به رنگ نقره ای و لاغر توصیف نموده اند. تصاویر منتشرشده از آن ها، موجوداتی را نشان می دهد که روی دو پا می ایستند، دو دست و سری بدون مو دارند، با صورتی زاویه دار که آنتنی در بالای آن واقع شده است. چشم های سیاه بزرگ، براق و بادامی شکل، یک بینی کوچک و باریک و دهانی مینیاتوری نیز در صورت آن ها دیده می شود. معتقدان به موجودات فضایی می گویند که سفینه های فضایی نقره ای با چراغ های رنگارنگ مزین شده اند یا به شکل دایره ای گنبدی شکل هستند که در فیلم های ارزان دهه 1950 دیده می شد. واسانا می گوید:

دو نوع موجود فضایی داریم. یک گروه از سیاره پلوتون و دسته دیگر از سیاره ای به نام لوکو هستند. موجودات فضایی پلوتون از انرژی ساخته شده اند و می توانند به شکل فیزیکی پدیدار شوند و به انسان آموزش دهند. موجودات فضایی سیاره لوکو، بدن فیزیکی دارند و از دانش فناوری بالایی برخوردارند. آن ها با یکدیگر همکاری می نمایند. موجودات فضایی پلوتون نگران هستند که اتفاق فاجعه باری مثل جنگ یا مصیبت زیست محیطی اتفاق افتاده و سیاره آن ها را تحت تأثیر قرار دهد. آن ها همچنین می خواهند که بعضی انسان ها قابلیت برقراری رابطه با این موجودات را به دست آورند، بنابراین اگر انسان ها همه چیز را در جنگ هسته ای نابود نمایند، این موجودات فضایی می توانند به نجات یافتگان در احیای تمدن بشر یاری نمایند. سیاره لوکو در راه شیری واقع شده است، اما به ما نگفته اند که کجای آن است.

ادعای انتخاب تپه خائو کالا توسط موجودات فضایی عجیب به نظر می رسد، چراکه این تپه کوچک تر از سایر تپه های بلند منطقه است. افرادی که برای مراقبه به این مکان می آیند، از اینکه مجبور نیستند برای رسیدن به قله، کوهنوردی زیادی انجام دهند، حسابی شاکر هستند. در بالای تپه، مجسمه بسیار بزرگی از بودا وجود دارد که توسط مار افسانه ای و هفت سر ناگا محافظت می شود و سال های سال آن بالا واقع شده است و تا پیش از ادعای این خانواده، هیچ ارتباطی با یوفوها نداشت. از بالای تپه می توان شاهد چشم اندازی 360 درجه از مزارع نیشکر بود، جایی که به گفته واسانا و پیروانش، موجودات فضایی از یک یوفو پیاده می شوند، قدمی در اطراف می زنند و بعد به سرعت برق ناپدید می شوند. واسانا ادعا می نماید که در فاصله سال های 1998 تا 1999، رهبر موجودات فضایی پلوتون با ارسال پیغام هایی به او گفته بود که 10 هزار سال سن دارد و درباره اینکه چقدر طول می کشد تا از پلوتون به زمین سفر کند، گفت:

من به وسیله ابعاد حرکت می کنم که فیزیک پیشرفته به حساب می آید؛ در واقع با ذهنم سفر می کنم.

صندلی قوانین کیهانی در آیین بودا

طبق نظرات واسانا، رهبر موجودات فضایی به او گفته که بودا بزرگ ترین ذهن انسان بود و هرگز به انسان ها نگفت که به فرازمینی ها توجه نموده یا برای برقراری رابطه با آن ها کوشش نمایند؛ اما به پیروانش گفته بود تا قوانین کیهانی را با آغوش باز بپذیرند.

پیغام های ذهنی ای که از پلوتون به واسانا ارسال می شود، مملو از پندهایی راجع به کارما، تناسخ، حرص، ترس و سایر دغدغه های بودا است. پیغام های بشردوستانه ای نیز در این میان وجود دارد که می گوید نباید نسبت به آخرالزمان زمین که در اثر جنگ هسته ای، تغییرات اقلیمی، بیماری ها و سایر فجایع رخ خواهد داد، نگران باشید. این موجودات فضایی که از نظر تکنولوژی برتر از انسان ها هستند، قول داده اند که از نجات یافتگان منتخب مراقبت نمایند. این خبر خوشی برای ساکنان این کشور جنوب شرق آسیا محسوب می شود که 95 درصد از آن ها معتقد به آیین بودا هستند. اگر این گروه یوفو خیلی معروف شود، پیروان آن شاید بتوانند حمایت قانونی و اجتماعی دریافت نمایند. مقامات تایلند و جامعه نسبت به هر چیزی که از باورهای مذهبی سنتی فاصله بسیار زیادی دارد و تأثیرگذار باشد، خوش شان نمی آید.

آیین بودا در قبال احتمال وجود فرازمینی ها، ارواح و سایر زندگی های غیرانسانی رویی گشاده دارد؛ اما هشدار می دهد که مردم خود را درگیر موجودات نامرئی توهمات پوچ ننمایند. ویرانوت روجاناپراپا، دانشمند بودایی که در رشته فلسفه و مذهب از دانشگاه سنت جان بانکوک، مدرک دکترا دارد، درباره مشاهده یوفوها و تماس با موجودات فضایی می گوید:

لزومی ندارد که مطمئن شویم این ادعا صحت دارند یا نه و این داستان ها جعلی هستند یا واقعی. بر اساس آموزه های بودا، وقتی فردی می گوید که می تواند مستقیماً با موجودات فضایی صحبت کند یا به آن ها باور دارد، شاید صدایشان را می شنود. هرچند که این موضوع فایده ای ندارد. مهم نیست که صدای موجودات فضایی را بشنوید یا نه، این موضوع هیچ یاریی به تجربه نیروانا نمی نماید. ما نمی گوییم که تماس با موجودات فضایی، کار خوب یا بدی است؛ اما لطفاً به دقت توجه کنید که بیشتر این موقعیت ها صرفاً زاییده خیالات هستند.

پلوی بوراناسیری از اهالی بانکوک که برای 9 سال به تپه خائو کالا می رود، می گوید که موجودات فضایی و یوفوها را چندین بار دیده است و دوست دارد از آن ها بخواهد که او را به سیاره ی خود ببرند.

سوکواسا موکپرام 32 ساله نیز در طول یک سال گذشته، بیش از 10 بار از تپه خائو کالا دیدن نموده است. او می گوید:

من از موجودات فضایی می خواهم تا به من انرژی ای بدهند که شجاع شوم.

اگر برای سفر به تایلند برنامه ریزی می کنید، می توانید تور تایلند را در خبرنگاران جستجو نموده و بهترین آفر تور را از میان آژانس های معتبر مسافرتی با پایین ترین قیمت خریداری کنید.

منبع: کجارو / edition.cnn.com
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4324

به "تپه ای در تایلند که موجودات فضایی در آنجا دیده شده اند" امتیاز دهید

1 کاربر به "تپه ای در تایلند که موجودات فضایی در آنجا دیده شده اند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تپه ای در تایلند که موجودات فضایی در آنجا دیده شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید