جانسون: الان زمان مناسبی برای رفع محدودیت های کرونا نیست

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، نخست وزیر انگلیس روز یکشنبه از کاهش تدریجی محدودیت های اعمالی درباره کرونا خبر داد.

جانسون: الان زمان مناسبی برای رفع محدودیت های کرونا نیست

بوریس جانسون در سخنانی گفت که در حال حاضر اقدامات قرنطینه عمومی در این کشور رفع نخواهد شد اما در عین حال به طرح هایی برای کاهش تدریجی برخی تدابیر در این خصوص اشاره کرد.

جانسون اضافه نمود: اقداماتی که دولت انجام داد مانع وقوع فاجعه در کشور شد که می توانست طبق یک سناریو به حدود نیم میلیون کشته برسد.

نخست وزیر انگلیس همچنین ضمن درخواست از شهروندان این کشور برای احتیاط و هوشیاری، گفت که اجازه دادن به اوج گیری جدید کرونا در این کشور جنون آمیز خواهد بود.

وی اضافه نمود: پایان قرنطینه عمومی طی این هفته زمان مناسبی نیست و به جای آن گام های دقیق اولیه برای اصلاح تدابیرمان را اتخاذ می کنیم. از روز دوشنبه افرادی که قادر به کار در منزل نیستند می توانند به محل کار خود بروند. همچنین از چهارشنبه به افراد اجازه داده خواهد شد تا زمانی که به توصیه های فاصله گذاری اجتماعی توجه می کنند بدون محدودیت زمان در هوای باز حضور یابند.

جانسون گفت: می توان در پارک محلی آفتاب گرفت و به دیگر مسیرها رانندگی کرد و تنها با افراد خانواده ورزش کرد.

نخست وزیر انگلیس اضافه نمود که دولت این کشور طرح هشدار جدیدی را در پنج درجه تدوین کرده است که میزان خطرناک بودن اوضاع را نشان می دهد.

وی درجه اول را عدم وجود ویروس و درجه پنج را سطح خطرناک بیماری مطرح کرد و گفت که انگلیس هم اکنون در درجه چهارم واقع شده است اما می تواند حرکت به سمت درجه سوم را آغاز کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6112

به "جانسون: الان زمان مناسبی برای رفع محدودیت های کرونا نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانسون: الان زمان مناسبی برای رفع محدودیت های کرونا نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید