حمله سعادتمند به کارگزار قبلی باشگاه استقلال

به گزارش جعبه مهر، احمد سعادتمند علیه کارگزار قبلی باشگاه استقلال انتقاداتی را مطرح نمود و مدعی شد این کارگزار هیچ عایدی برای باشگاه نداشته است.

حمله سعادتمند به کارگزار قبلی باشگاه استقلال

به گزارش خبرنگاران، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در جمع خبرنگاران خطاب به هواداران این تیم گفت: باشگاه در تمام زمینه ها به حمایت هوادار نیاز دارد و این حمایت تاثیرگذار بوده است. استقلال با یک برند بسیار بزرگ، از معدود باشگاه هایی است که در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد و ارزش این برند بیش از 1000 هزار میلیارد است و باید 20 درصد این برند درآمد داشته باشد. حتی با کمترین تفکر مالی، می توانیم به درآمد برسیم. چرا باشگاه استقلال این قدر مسائل مالی و ارزی دارد؟ ما در سال گذشته و در تاریخ 26 خرداد 98 قراردادی با شرکت آریا برتر تنظیم کردیم و از آن تاریخ تا به امروز، عایدی نصیب باشگاه نشده است.

او ادامه داد: باشگاهی که باید قرارداد بازیکنان و کادر فنی را بدهد و برای هر مسابقه باید حدود 130 میلیون تومان هزینه کند و برای تمرینات، پرواز و سایر موارد هزینه کند، طی قراردادی، درآمدزایی باشگاه را به این شرکت می سپارد و ریالی برای این باشگاه درآمد نداشته، چرا باید با این شرکت ادامه همکاری دهد؟ انتظار من این است که از این برند و هوادار به درآمد برسیم. ما توانستیم با هماهنگی وزارت ورزش، مدیران ارشد و کارشناسان حقوقی این وزارت با یک کارگزار جدید به توافق برسیم. این کار را کردیم تا باشگاه بتواند درآمدزایی کند و زیر نظر دستگاه های نظارتی و طبق قانون هزینه کند. ما از ابتدای سال با چندین شرکت مذاکره کردیم و مالکیت معنوی را به راحتی به کسی واگذار نکردیم. ما بعد از این مدت توانستیم با شرکت جهان فولاد متین به توافق برسیم. این شرکت قبل از اینکه توافقی حاصل شود مبالغی در قالب درآمد به باشگاه ارائه کرده و از این مبالغ توانستیم پرداختی های مختلفی داشته باشیم و این کارگزار در کمتر از یک ماه این کارها انجام داد.

سعادتمند افزود: چرا ما باید جلوی این کارگزار را بگیریم؟ من به عنوان نماینده باشگاه استقلال اعلام می کنم چرا شرکت آریا برتر در قالب دادخواستی باید جلوی کمک کارگزار جدید را بگیرد. مگر کارگزار قبلی چقدر به استقلال کمک کرد؟ در تاریخ 12 بهمن 98 یک قرارداد الحاقیه در قالب قرارداد قرض الحسنه تنظیم شده که در آن 9 میلیارد و 674 میلیون تومان طی یک ماه بعد از گذشت از 6 ماه از قرارداد اولیه به باشگاه داده شده است. پس از یک ماه باشگاه استقلال باید 40 میلیون تومان خسارت پرداخت کند. باشگاه استقلال بزرگ است و نباید خودمان سوءاستفاده کنیم و اگر درآمدی وجود داشته باشد، باید طبق قانون و برای باشگاه صورت پذیرد. چرا نمی گذارید برای باشگاه درآمدزایی کنیم؟ چرا سعی کردید شیخ دیاباته را نیاوریم؟ ما هم تا جایی می توانیم سکوت کنیم و شجاعانه از منافع استقلال دفاع کنیم. من از دوستانم می خواهم در کوتاه ترین زمان ممکن اقداماتی طبق چارچوب دستگاه نظارتی انجام شود و باشگاه استقلال به روزهای اوجش برشود. از حرف هایی که زدم باکی ندارم چون عین حقیقت بود و این مساله به باشگاه کمک می کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6305

به "حمله سعادتمند به کارگزار قبلی باشگاه استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله سعادتمند به کارگزار قبلی باشگاه استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید