در تامین منافع ملی و برطرف تحریم ها از گرده مردم، ذره ای تردید نمی کنیم

به گزارش جعبه مهر، معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در اینستاگرام نوشت: در اجرای ماموریتی که برای تامین منافع ملی و برطرف تحریم ها از گرده مردم، برعهده داریم ذره ای تردید نخواهیم کرد و لحظه ای سنگر را خالی نخواهیم گذاشت.

در تامین منافع ملی و برطرف تحریم ها از گرده مردم، ذره ای تردید نمی کنیم

به گزارش خبرنگاران، سید عباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) و در آستانه نشست کمیسیون مشترک برجام در وین در اینستاگرامش نوشت: در اجرای ماموریتی که برای تامین منافع ملی جمهوری اسلامی ایران و برطرف تحریم ها از گرده مردم، برعهده داریم ذره ای تردید نخواهیم کرد و لحظه ای سنگر را خالی نخواهیم گذاشت.

وی توضیح داد: منطبق بر مواضع قطعی نظام و رهبری، مصاف سنگین ما در دفاع از منافع ملت، خون شهدا و آرما های انقلاب تا آخرین نفس ادامه خواهد داشت و هیچ تهدید و شانتاژی ما را از این راستا منصرف نخواهد کرد.

به گزارش فارس، نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران و گروه 1+4 (آلمان، فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) و نماینده اتحادیه اروپا روز آدینه 13 فروردین به صورت مجازی برگزار و شرکت کنندگان توافق کردند مذاکرات را به صورت رو در رو در روز سه شنبه 17 فروردین ماه در شهر وین پایتخت اتریش از سر بگیرند.

آمریکایی ها هم اعلام نموده اند سه شنبه در وین حضور می یابند و رایزنی هایی با اعضای 1+4 خواهند داشت. بعد از انتشار خبر حضور هیأت آمریکا در وین، عراقچی و محمدجواد ظریف در اظهاراتی اعلام کردند که ایران هیچ مذاکره مستقیم یا غیرمستقیمی با هیأت آمریکایی در وین نخواهد داشت.

مجله کامپیوتر: مجله کامپیوتر: هر چی در مورد تکنولوژی و کامپیوتر بخوای بدونی اینجا هست

تایلند: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9604

به "در تامین منافع ملی و برطرف تحریم ها از گرده مردم، ذره ای تردید نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در تامین منافع ملی و برطرف تحریم ها از گرده مردم، ذره ای تردید نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید