همسر ترامپ: مردم آمریکا مستحق صداقت کامل رئیس جمهور هستند

به گزارش جعبه مهر، همسر رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی به انتقاد از وضع کشورش پرداخت و گفت شهروندان آمریکایی مستحق صداقت کامل رهبر این کشور هستند.

همسر ترامپ: مردم آمریکا مستحق صداقت کامل رئیس جمهور هستند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا ضمن سخنرانی در مجمع سالانه حزب جمهوری خواه، عملکرد وی را مورد انتقاد قرار داد.

به نوشته نشریه پولیتیکو، ملانیا ترامپ در این سخنرانی با انتقاد از خشونت و تبعیض علیه رنگین پوستان گفت: باید امروز به یاد بیاوریم که جامعه ای متشکل از نژادها، مذاهب و قومیت های مختلف هستیم.

او برخلاف دیگر سخنرانان این مجمع که به تمجید از ترامپ پرداخته بودند، به تجربیات خود در کاخ سفید اشاره نمود و خواهان اتحاد آمریکایی ها در راستای مطالبه حقوق نژادی ایجاد شده طی چند ماه اخیر در این کشور شد.

ملانیا ترامپ در ادامه بدون اشاره به برنامه های آینده رئیس جمهور آمریکا در صورت پیروزی در انتخابات، به ابقای خود به عنوان بانوی اول آمریکا در این چهار سال پرداخت.

او به جای جناح گیری در کنار رئیس جمهور آمریکا و مقصر جلوه دادن چین به عنوان عامل شیوع ویروس کرونا، آن را فاجعه انسانی توصیف نموده و به خانواده های قربانیان این بیماری تسلیت گفت.

همسر ترامپ در این باره گفت: می دانم بسیاری از مردم نگران و نا امید هستند. می خواهم بدانید که تنها نیستید.

بر خلاف ترامپ که از نماد های برده داری در آمریکا دفاع نموده و آن ها جزئی از تاریخ این کشور اعلام نموده است، همسر وی در این باره گفت: واقعیت تلخی است که به بخش هایی از تاریخ کشور خود افتخار نمی کنیم. مردم را به تمرکز بر آینده و در عین حال درس دریافت از گذشته تشویق می کنم.

همسر ترامپ جهت تعدیل سخنرانی انتقادی خود بیان داشت ترامپ فردی است که برای خانواده اش و برای شما می جنگد.

ملانیا ترامپ در انتها گفت: صداقت کامل چیزی است که ما به عنوان شهروندان [آمریکایی]مستحق دریافت از رئیس جمهور هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7288

به "همسر ترامپ: مردم آمریکا مستحق صداقت کامل رئیس جمهور هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر ترامپ: مردم آمریکا مستحق صداقت کامل رئیس جمهور هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید