شاهزاده انگلیس کلینتون را گرفتار کرد

به گزارش جعبه مهر، خبرنگاران: شکایت یک زن علیه شاهزاده انگلیسی مبنی بر اجبار وی به رابطه غیر اخلاقی، ابعاد تازه ای از احتمال همدستی مقامات عالی رتبه آمریکا در قاچاق دختران نوجوان را روشن نموده است که یکی از ابعاد آن نیز نقش کلینتون است.

شاهزاده انگلیس کلینتون را گرفتار کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سیاست روز، شکایت یک زن علیه شاهزاده انگلیسی مبنی بر اجبار وی به رابطه غیر اخلاقی، ابعاد تازه ای از احتمال همدستی مقامات عالی رتبه آمریکا در قاچاق دختران نوجوان را روشن نموده است که یکی از ابعاد آن نیز نقش کلینتون است.

با تشدید غوغاهای رسانه ها و آشکارتر شدن ابعاد فساد در خاندان حاکم بر انگلیس کاخ باکینگهام انگلیس برای دومین بار به اتهام رابطه غیر اخلاقی شاهزاده انگلیسی واکنش نشان داد و اخبار منتشر شده در این رابطه را رد کرد.این در حالی است که در پی شکایت یک زن 30 ساله در دادگاهی آمریکایی، شاهزاده انگلیس متهم به رابطه غیر اخلاقی با دختران نوجوان و زیر سن قانونی شده است.

پرنس اندرو در حالی که در سفر تفریحی در پیست اسکی سویی بود، دیروز به انگلیس بازگشت تا با ملکه این کشور پیرامون افشای این رسوایی اخلاقی گفت و گو کند. روزنامه انگلیسی اکسپرس با انتشار این مطلب نوشت، ملکه در این ملاقات نظر وی را برای باقی ماندن در مقامی رسمی جویا شده و البته این اطمینان را به وی خواهد داد که از او قاطعانه حمایت خواهد شد.

روزنامه انگلیسی ساندی تایمز با آنالیز ابعاد این مساله افشا کرد، یک سرمایه گذار و بانکدار آمریکایی با نام جفری اپستین میلیاردر متهم به فساد اخلاقی، دختران نوجوان را برای مقامات سیاسی داد و ستد می نموده است. ساندی تایمز ادامه داد، آن چه از این اسناد ارائه شده به دست آمده، می تواند تهدیدی برای کاخ باکینگهام، دانشگاه هاروارد آمریکا و حتی کاندیداتوری هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری آینده آمریکا باشند.زن 30 ساله ای با نام جین دو شماره 3 در دادگاهی در فلوریدای آمریکا علیه پرنس انگلیس شکایت نموده بود و در اظهارات خود گفته بود یک سرمایه گذار آمریکایی به نام جفری اپستین وی را در سن 17 سالگی به عنوان برده جنسی اجاره نموده و وی را در سه نوبت برای روابط غیر اخلاقی، در اختیار پرنس اندرو گذاشته است.

بر اساس شکایات ارائه شده به دادگاه، این زن در سن 17 سالگی مجبور به روابط غیر اخلاقی با پرنس اندرو در لندن، نیویورک و در یک جزیره خصوصی در دریای کارائیب شده است. اندرو پسر دوم ملکه انگلیس و پنجمین نفر در صف وارثان تاج و تخت انگلیس است.

اما این فرد تنها قربانی اپستین نیست. این سرمایه گذار آمریکایی شمار دیگری از دختران زیر سن قانونی را قربانی این جنایات غیر اخلاقی نموده و در سال 2008 به دلیل اغوای دختری نوجوان به سوی فساد اخلاقی بازداشت شد. این بانکدار آمریکایی از دوستان نزدیک شاهزاده انگلیس است و در جشن تولد ملکه در سال 2000 نیز حضور داشت و در کنار جیس لین مکس ول دوست خود که دختر غول رسانه ای معروف رابرت مکس ول است، در عکس های این مراسم دیده می گردد.آنالیز های موازی اف بی آی از اسپین نشان می دهد حداقل 20 قربانی دیگر از وی شکایت کردند و کیفرخواست 53 صفحه ای علیه وی در دادگاه وجود دارد. یک تیم قانونی متشکل از الن درشوویز استاد حقوق دانشگاه هاروارد و جی لفکوویتز یک مشاور ارشد بیل کلینتون رئیس جمهور پیشین آمریکا، در سال 2007 مذاکرات مخفی با دادستانی آمریکا و قوه قضائیه صورت دادند.

همچنین لفتکوویتز طی ایمیلی از دادستانی آمریکا خواسته بود، هر چه می توانند انجام دهند تا این قضیه از عموم مردم مخفی نگه داشته گردد. از سوی دیگر ساندی تایمز ادامه داده است، قربانیان قاچاق شده به دست اپستین خواهان دستیابی به مدارکی شدند که به گفته آنان نشان می دهد دوستان قدرتمند اپستون، مانند پرنس اندرو و بیل کلینتون رئیس جمهور اسبق آمریکا در خصوص پرونده وی با دولت آمریکا لابی کردند تا معامله مطلوبی حاصل گردد.

بعد از اشاره به رابطه نزدیک شاهزاده انگلیس با این سرمایه گذار آمریکایی، در ادامه ساندی تایمز به دوستی بیل کلینتون رئیس جمهور اسبق آمریکا با اپستین اشاره نموده و می نویسد، کلینتون بارها بین سال های 2002 تا 2005 زمانی که همسرش سناتوری در دولت وقت آمریکا بود، به جزیره خصوصی اپستین در دریای کارائیب سفر نموده است.

ویرجینیا رابرتس هم در شکایت خود گفته، بیل کلینتون و چهره های سیاسی مهمی را در ویلایی در این جزیره خصوصی به همراه اپستین دیده است. البته کلینتون تا کنون هیچ اظهار نظری در این باره ننموده اما رشوویز استاد حقوق دانشگاه هاروارد که بر روی پرونده اپستین مطالعه می کرد، اتهامات علیه رئیس جمهور سابق آمریکا را رد کرد.ساندی تایمز تاکید می نماید، اما اگر این اتهام اثبات گردد، خانواده کلینتون و کاندیداتوری احتمالی هیلاری کلینتون در انتخابات آینده آمریکا در سال 2016 تحت الشعاع قرار خواهند گرفت.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4613

به "شاهزاده انگلیس کلینتون را گرفتار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهزاده انگلیس کلینتون را گرفتار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید